مهرابیان به آنا خبر داد؛ صعود ۷ پله‌ای واحد گنبدکاووس در تعیین نظام رتبه‌بندی ۲۶گانه دانشگاه آزاد اسلامی
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس عنوان کرد: این دانشگاه براساس تعیین رتبه‌بندی ۲۶گانه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی براساس درآمد و شاخص‌های مرتبط رشد صعود هفت پله‌ای داشته است.

احمد مهرابیان در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا  اظهار کرد که پایگاه رتبه‌بندی ۲۶گانه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از شاخص‌های پایگاه رتبه‌بندی دانشگاه براساس درآمد و شاخص‌های مرتبط رشد (شاخص کسری و مازاد، شاخص رشد درآمد، شاخص دستیابی به هدف) برنامه‌ریزی شده، واحدهای دانشگاهی را مورد ارزیابی قراد می‌دهد.

وی با بیان اینکه سال ۹۷ در این ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس در رده هفدهم این رتبه‌بندی قرار داشت،  ادامه داد: این دانشگاه با رشد صعودی هفت پله‌ای در مقایسه با سال گذشته توانست رتبه نخست را از نظر اختلاف رشد در استان گلستان کسب و عنوان دهمی را از آن خود کند.

درخشش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس آسان نبود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس - مینودشت عنوان کرد: این دانشگاه حرکت پرشتاب خود را به‌سوی دانشگاه نسل چهارم ادامه خواهد داد تا به هدف والای خود که تربیت جوانان پرشور و متخصص است، دست یابد.

مهرابیان افزود: درخشش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس به آسانی به دست نیامده و این نتیجه اتحاد و همدلی کارکنان دانشگاه با تأسی از مدیریت جهادی در حوزه‌های مختلف است که نه‌تنها در جذب دانشجو موفق بوده، بلکه در کسر هزینه و برنامه‌های فرهنگی نیز اقدامات مناسبی داشته است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: «لزوم داشتن دولت جوان صرفاً این نیست که یک جوان سی و چند ساله رئیس دولت باشد، بلکه معنای دولت جوان و حزب‌اللهی یک دولت سرپا، پای کار، آماده و بانشاط است که با سن بالا هم بتواند کار کند و خسته و از کارافتاده نباشد مانند شهید سلیمانی» توضیح داد که ما نیز با توجه به این بیانات معظم‌له تلاش خواهیم کرد جوان بودن و جوانگریی را در واحد گنبدکاووس پررنگ‌تر دهیم.

 

  تاریخ بروزرسانی : 22 مهر 1399 - 08:23

  بازدیدها : 43 مورد