دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس
47546

استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس از شرکت دانش‌بنیان نوردارو بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این بازدید که با همکاری مرکز رشد و معاونت پژوهش و فناوری واحد گنبدکاووس برگزار شد، حجت‌الاسلام علیرضا صفری مدیر کانون بسیج اساتید این واحد دانشگاهی هدف از این بازدید را آشنایی استادان با محصولات شرکت و چگونگی فرآوری و شناخت مشکلات و کمک و هم فکری برای حل آنها عنوان کرد.

در این بازدید مقرر شد با حضور مدیرعامل و مسئولان بخش تحقیق و توسعه شرکت و استادان هیأت علمی واحد گنبدکاووس و کانون بسیج اساتید، برای برقراری ارتباط بیشتر و رفع نیازهای فناورانه و نیز استفاده از ظرفیت نخبگان نشستی برگزار شود.

به گزارش آنا شرکت نور دارو سال 1395 برای نخستین بار اقدام به پرورش و تولید محصولات جلبک دریایی، اسپیرولینا پلاتنسیس کرده است. پرورش و تولید محصولات جلبک اسپیرولینا با روش کشت انحصاری و مخصوص شرکت نوردارو و کاملا بومی سازی شده است. اسپیرولینا جلبک دریایی از خانواده جلبک‌های سبز آبی است که با توجه به خصوصیات این جلبک و فواید فوق العاده بیشمار آن در صنعت داروسازی و صنایع غذایی برای مصرف انسان، دام و طیور و آبزیان، این مکمل غذایی در تمام دنیا مخصوصا اروپا به صورت قرص و پودر مصرف می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس محفوظ می باشد.